Ons team


Managementteam

Shanthi Zentveld

Directeur

Werkdagen: ma, di, do, vrij

Maheera Mahmood

Leerkracht

Groep 1/2B (ma, di, vrij {om de week})
Unitmanager 1/2 (do)
Werkdagen: ma, di, vrij

Ron Volkers

Leerkracht

Groep 3 (di, wo, vrij)
Unitmanager 3/4 (do)
Werkdagen: di, wo, do, vrij

Merel Bechger

Leerkracht

Groep 6 (ma, di, wo, vrij)
Rekencoordinator (do)
Unitmanager 5/6 (do)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Marcia van Engel

Leerkracht

Groep 7/8 (ma, di, wo, vrij)
Unitmanager 7/8 (do)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Intern begeleiders

Niels Konings

Intern begeleider

en Facilitaire zaken (vrij)
Werkdagen: di, wo, do, vrij

Lotte ’t Lam

Intern begeleider

en orthopedagoog
Werkdagen: ma, di, wo, do


Unit 1/2

Maheera Mahmood

Leerkracht

Groep 1/2B (ma, di, vrij {om de week})
Unitmanager 1/2 (do)
Werkdagen: ma, di, vrij

Rinia Mangal

Leerkracht

Groep 1/2A (ma, di, vrij {om de week})
Groep 1/2B (wo, do, vrij {om de week})
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Hasnaa El Halimi

Leerkracht

Groep 1/2C (wo, do, vrij)
Werkdagen: wo, do, vrij

Natasja Hardjoprajitno

Leerkracht

Groep 1/2D (ma, di, wo, do, vrij)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Fatma Sener

Onderwijsassistent

Werkdagen: ma, di, wo, do

Hala Khalouf

Leerkracht

voor unit 1/2A (wo, do, vrij {om de week})
voor unit 1/2C (ma, di)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Unit 3/4

Ron Volkers

Leerkracht

Groep 3 (di, wo, vrij)
Unitmanager 3/4 (do)
Werkdagen: di, wo, do, vrij

Puck Vinken

Leerkracht

Groep 3
Werkdagen: ma, di, do, vrij

Whitney Klein

Leerkracht

Groep 4A
Werkdagen: ma, di, do

Josien Super

Leerkracht

Groep 4A
Werkdagen: di, wo, do, vrij

Maartje Veenhof

Leerkracht

Groep 4B
Werkdagen: ma, di, wo

Miranda Oosterveld

Leerkracht

Groep 4B
Kunst en Cultuur (wo, om de week)
Werkdagen: wo, do, vrij


Unit 5/6

Astrid Hartoog

Leerkracht

Groep 5 (ma, di, do)
Taalcoördinator (di)
Werkdagen: ma, di, do

Merel Bechger

Leerkracht

Groep 6 (ma, di, wo, vrij)
Rekencoordinator (do)
Unitmanager 5/6 (do)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Bart Evers

Leerkracht

Groep 5/6
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Anja Grove-Hamers

Leerkracht

ondersteuner leerplein / RT

Bradley Braafhart

Leerkracht

Groep 5 (di, wo, vrij)
Plusklas (do)
Werkdagen: di, wo, do, vrij

Milica Pajkić-Živković

Onderwijsassistent

Groep 6 (di, do)
RT/Leerplein (ma, wo)
Werkdagen: ma, di, wo, do

Unit 7/8

Hayriye Guner

Leerkracht

Groep 7
Werkdagen: wo, do, vrij

Ferry Marmoush

Leerkracht

Groep 7 (ma, di)
Groep 7/8 (wo, do, vrij)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Bob Schulken

Leerkracht

Groep 8
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij

Marcia van Engel

Leerkracht

Groep 7/8 (ma, di, wo, vrij)
Unitmanager 7/8 (do)
Werkdagen: ma, di, wo, do, vrij


Nieuwkomersgroepen

Andre Claessen

Leerkracht

Nieuwkomers
Werkdagen: ma, di, do, vrij

Marieke Voorham

Leerkracht

nieuwkomers (ma, di, wo)
Werkdagen: ma, di, wo

Vakleerkrachten

Nils Schaap

Leerkracht

Gymnastiek
Coach ‘Rots en Water’ (wo)
Werkdagen: ma, di, wo

Boy Leeuwendaal

Leerkracht

Gymnastiek
Werkdagen: wo, do, vrij


Ondersteunend personeel

Johanna Boom

Administratie

Werkdagen: ma, di, do, vrij

Mohammed Lafrenedi

Conciërge

Werkdagen: ma, wo, vrij